Sekretariatets

Konsulent

Anni Juul Jensen

Mail: anni@odsforum.dk

Tlf.: 42 73 51 25

Derudover er

Forretningsudvikler og fundraiser

Erik Lissner tilknyttet foreningen og kan træffes på

Mail: erik@odsforum.dk

Tlf.: 60 64 65 75

Adresse

SuperBrugsen Højby Sjælland

Højby Stationsvej 8

4573 Højby

Bestyrelsen

Formand

Henrik Andersen

E-mail: henrik.h.andersen@superbrugsen.dk

Mobil: 23 37 60 06

Næstformand

Per Junge

Mail: per@maartensson-el.dk

Tlf.: 59 51 03 80

Styregruppeformænd

Gruppe 1 – Detail

Poul Offersen

E-mail: mailto:Poul@posparring.dk

Tlf.: 40 18 70 91

Gruppe 2 – Håndværk

Per Junge

Mail: per@maartensson-el.dk

Tlf.: 59 51 03 80

Gruppe 3 – Lokale fødevarer

Anders Mortensen

Mail: anders.mortensen@woodland.dk

Tlf.: 30 52 56 48

Gruppe 4 – Industri

Sif Orbesen

Mail: sorbesen@orbesenteknik.com

Tlf.: 24 40 61 30

Gruppe 5 – Liberale erhverv

Jens H. Elmerkjær

Mail: jhe@homannlaw.dk

Tlf.: 23 23 96 95

Gruppe 6 – Kunst, Kultur og Turisme

Gitte Klausen

Mail: gitte@klausen.dk

Tlf.: 22 48 88 08

Husk, at vi altid har mange spændende arrangementer – se her

© Odsherred Erhvervsforum – kom til møde her

Like os på Facebook

Følg os på LinkedIn